Highlights small

Jesteś tutaj

Aktualności

Komunikat o błędzie

Strict warning: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 103 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).

Aktualności

  • Właśnie zakończyła się seria szkoleń przeznaczonych dla naszych partnerów zajmujących się instalacjami audiowizualnymi oraz sprzedażą produktów z branży audio i hi-fi. W ciągu dwóch tygodni przedstawiciele polskiego dystrybutora belgijskiej firmy Apart Audio zaprezentowali ofertę nowych urządzeń w pięciu polskich miastach: Białymstoku, Łodzi, Lublinie, Szczecinie i Katowicach.

  • Zapraszamy na serię prezentacji produktów Apart Audio w całej Polsce. Pokażemy najnowsze wzmacniacze z serii MA, głośniki MASKC z rewolucyjnym uchwytem CLICKMOUNT® oraz bezramkowe zestawy sufitowe CM.

  • Wzmacniacze dzieli się na różne klasy, w zależności od stosowanej w nich technologii. Klasa ma wpływ na jakość dźwięku, wydajność oraz cenę. W tym odcinku Porad Hansa przedstawię wady i zalety najpowszechniej używanych klas.

  • Euro Hotel, mieszczący się w Swarzędzu koło Poznania, to wielofunkcyjny obiekt z rozbudowanym zapleczem konferencyjnym. W ofercie hotelu jest m.in. organizacja konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych oraz uroczystości rodzinnych i przyjęć weselnych.

  • Piekarnia Nowakowski jest obecna na polskim rynku od trzech pokoleń. Jej założycielem był dziadek obecnej właścicielki Elżbiety Zajezierskiej. Tradycje i wieloletnie doświadczenie zaowocowały zaufaniem, jakim Klienci obdarzają firmę od wielu lat.

  • Wydarzenie Apart Audio roadshow, które odbyło na początku maja to seria pięciu prezentacji w całej Polsce, podczas których dystrybutor pokazał najnowsze modele sprzętu klientom i partnerom.

  • Wystawa ISE zakończyła się już jakiś czas temu, ale pozostawiła całkiem jeszcze żywe wspomnienia. Ci, którzy byli w Amsterdamie pamiętają zapewne konkurs, który odbywał się na stanowisku Apart Audio – na najszybsze zainstalowanie głośnika MASK6C.

  • Zapraszamy na serię prezentacji nowych produktów Apart Audio w całej Polsce: 10.05. Poznań, 11.05. Wrocław, 12.05. Kraków, 15.05. Trójmiasto, 16.05. Warszawa.

  • W poprzednich Poradach Hansa nasz ekspert, Hans Timmermans, wyjaśnił, jak zaprojektować system o wysokiej impedancji (lub system 100V). Wymienił niektóre zalety takiego systemu.

  • Gmina Pałecznica jest położona w województwie małopolskim, na gminę składa się kilkanaście wsi. Mieszkańcy i lokalne władze dokładają wszelkich starań, by aktywować społeczność do różnego rodzaju działań.

Strony