Jesteś tutaj

Apart Audio

Komunikat o błędzie

Strict warning: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 103 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Wzmacniacze dzieli się na różne klasy, w zależności od stosowanej w nich technologii. Klasa ma wpływ na jakość dźwięku, wydajność oraz cenę. W tym odcinku Porad Hansa przedstawię wady i zalety najpowszechniej używanych klas.

  • Euro Hotel, mieszczący się w Swarzędzu koło Poznania, to wielofunkcyjny obiekt z rozbudowanym zapleczem konferencyjnym. W ofercie hotelu jest m.in. organizacja konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych oraz uroczystości rodzinnych i przyjęć weselnych.

  • Piekarnia Nowakowski jest obecna na polskim rynku od trzech pokoleń. Jej założycielem był dziadek obecnej właścicielki Elżbiety Zajezierskiej. Tradycje i wieloletnie doświadczenie zaowocowały zaufaniem, jakim Klienci obdarzają firmę od wielu lat.

Firma Apart Audio posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji urządzeń audio przeznaczonych na profesjonalny rynek instalacyjny.

Apart Audio jest firmą należąca do belgijskiego koncernu Audioproof NV, założonego w 1992 roku przez Toma Gheysens’a. Firma może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem zdobytym przy projektowaniu i produkcji urządzeń audio przeznaczonych na profesjonalny rynek instalacyjny.

Subskrybuj RSS - Apart Audio