Jesteś tutaj

Apart Audio

Komunikat o błędzie

Strict warning: Only variables should be passed by reference w konsbud_logo() (linia 103 z /home/konsaud/konsbud_marki/sites/all/modules/konsbud_custom/konsbud_custom.module).
  • Wydarzenie Apart Audio roadshow, które odbyło na początku maja to seria pięciu prezentacji w całej Polsce, podczas których dystrybutor pokazał najnowsze modele sprzętu klientom i partnerom.

  • Wystawa ISE zakończyła się już jakiś czas temu, ale pozostawiła całkiem jeszcze żywe wspomnienia. Ci, którzy byli w Amsterdamie pamiętają zapewne konkurs, który odbywał się na stanowisku Apart Audio – na najszybsze zainstalowanie głośnika MASK6C.

  • Zapraszamy na serię prezentacji nowych produktów Apart Audio w całej Polsce: 10.05. Poznań, 11.05. Wrocław, 12.05. Kraków, 15.05. Trójmiasto, 16.05. Warszawa.

Firma Apart Audio posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji urządzeń audio przeznaczonych na profesjonalny rynek instalacyjny.

Apart Audio jest firmą należąca do belgijskiego koncernu Audioproof NV, założonego w 1992 roku przez Toma Gheysens’a. Firma może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem zdobytym przy projektowaniu i produkcji urządzeń audio przeznaczonych na profesjonalny rynek instalacyjny.

Subskrybuj RSS - Apart Audio